Limitowana wersja nowych iPhone'ów w... kolorze różowym?

Limitowana wersja nowych iPhone'ów w... kolorze różowym?

Portrait of fashionable girl with a hat on his head over blue background
Portrait of fashionable girl with a hat on his head over blue background
Źródło zdjęć: © shutterstock
Mateusz Żołyniak
06.10.2014 15:10, aktualizacja: 06.10.2014 17:10

Jeżeli narzekacie ma mały wybór kolorów nowych iPhone'ów, to mam dla wad dwie wiadomości. Dobrą i nieco gorszą.

Tegoroczne smartfony giganta z Cupertino dostępne są w trzech kolorach, czyli złotym, srebrnym i szarym. Informacje zamieszczone na stronie Princeblog sugerują, że wkrótce dojdzie do nich jeszcze jedna wersja kolorystyczna. Chińczycy twierdzą bowiem, że pojawią się... różowe iPhone'y 6

Na potwierdzenie tego, zamieścili oni nawet zdjęcia, które mają przedstawiać smartfony w wersji "Romance Pink". Widoczny jest na nich zarówno model 6, jak i 6 Plus. Do tego na fotkach uwieczniono nowe, wykonane z drewna pudełko, w którym zamknięte będą różowe smartfony, etui i akcesoria (słuchawki EarPods, ładowarka sieciowa).

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/8]

Princeblog informuje, że na rynku ma pojawić się tylko 200 różowych iPhone'ów 6. Mają być one dostępne globalnie. Zapowiedzi Chińczyków mogą sugerować, że za modelami tymi będzie stało samo Apple'a. Wydaje się to jednak bardzo mało prawdopodobne.

Projekt ten najpewniej opracowała jedna z firm, które specjalizują się w tworzeniu ekskluzywnych produktów i - podobnie jak wielu złotników - chce wypromować się na fali zainteresowania nowymi iPhone'ami. Można spodziewać się, że różowe urządzenia nie będą więc najtańsze. Nie zmienia to jednak faktu, że chętnych do ich zakupu też z pewnością nie będzie brakować.

Źródło: Princeblog via PhoneArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)