Linia Samsung Galaxy S10 z ważną aktualizacją. Firma poprawiła aparaty [#wSkrócie]

Linia Samsung Galaxy S10 z ważną aktualizacją. Firma poprawiła aparaty [#wSkrócie]

Linia Samsung Galaxy S10
Linia Samsung Galaxy S10
Mateusz Żołyniak
23.05.2019 12:48, aktualizacja: 23.05.2019 15:40

Samsung rozpoczął już udostępnianie ważnej aktualizacji dla modeli Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10e, która poprawia działanie ich aparatów.

Serwis SamMobile donosi, że Samsung udostępnił już w Szwajcarii nową wersję oprogramowania dla modeli Galaxy S10, S10+ i S10e. Wprowadza on nie tylko łatki bezpieczeństwa z maja 2019 roku, ale i usprawniony tryb zdjęć nocnych.

Ulepszona funkcja pozwala teraz robić zdjęcia z trybem nocnym z użyciem aparatu z ultraszerokokątnym obiektywem. To o tyle istotna, że dodatkowy aparat ma słabszą matrycę oraz dużo ciemniejszą optykę (f/2,2 zamiast f/1,5), więc usprawniony Night Mode potrafi zapewnić dużo lepszą jakość zdjęć po zmroku.

Ulepszona funkcja gwarantować ma mniejszą ilość cyfrowego szumu oraz dłuży czas naświetlania podczas fotografowania z użyciem aparatu głównego. Ma przekładać się to na jaśniejsze i bardziej szczegółowe zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych, co widać na materiałach zamieszczonych przez SamMobile.

Obraz
Obraz;

Samsung w nowym sofcie usprawnił też tryb Live Focus. Użytkownicy mogą teraz robić zdjęcia z rozmytym tłem z użyciem nie tylko aparatu głównego i szerokokątnego, ale i teleobiektywu w S10 i S10+.

Aktualizacja trafiła już do pierwszych użytkowników w Szwajcarii, więc wkrótce powinien zostać udostępniony w innych krajach Starego Kontynentu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)