Listonic podpowie, gdzie kupować taniej

Listonic podpowie, gdzie kupować taniej

Listonic podpowie, gdzie kupować taniej
Zbyszek Kowal
06.12.2011 05:57, aktualizacja: 06.12.2011 06:57

Listonic dopasowuje do list zakupów najlepsze oferty z gazetek promocyjnych. Aplikacja znajdzie i pokaże najlepsze okazje cenowe do produktów zapisanych na liście.

Do każdej listy Listonic dopasuje dostępne promocje ze sklepów. Sieć handlowa wydaje około 5 gazetek w miesiącu, w każdej prezentuje 140 produktów. Ponad 70% artykułów z promocjami pokrywa się z produktami umieszczanymi na listach zakupów użytkowników Listonic. Teraz użytkownik Listonic zobaczy, gdzie kupi taniej produkty, które zapisał na liście.

Listonic z promocjami dociera do konsumentów, którzy na co dzień gazetek nie przeglądają. Listonic przegląda promocje i automatycznie przyporządkowuje je do przedmiotów zapisanych na liście zakupów. Ponadto aplikacja pozwala przeglądać gazetki promocyjne w inny, wygodniejszy sposób. Dotychczas internauci mogli jedynie kartkować plik z gazetką. Listonic wprowadził gazetki w nowy wymiar. Oprócz standardowej opcji przeglądania ofert jedna po drugiej internauci mogą wyszukać tylko te kategorie, którymi rzeczywiście są zainteresowani.

Oferty, podzielone na kategorie odpowiadające ułożeniu produktów na sklepowych półkach, można przeglądać bezpośrednio w aplikacji. Usługa została uruchomiona z ofertami znajdującymi się w gazetce sklepu Real.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)