Logitech prezentuje akcesoria dla iPada

Logitech prezentuje akcesoria dla iPada
Zbyszek Kowal

20.05.2011 05:34, aktual.: 20.05.2011 07:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Logitech zaprezentowała wczoraj nową linię akcesoriów dla iPadów, które pozwolą wykorzystać pełnię ich możliwości w każdych warunkach. Poznajcie Logitech Keyboard Case, Logitech Wireless Speaker oraz Logitech Tablet Keyboard.

Firma Logitech zaprezentowała wczoraj nową linię akcesoriów dla iPadów, które pozwolą wykorzystać pełnię ich możliwości w każdych warunkach. Poznajcie Logitech Keyboard Case, Logitech Wireless Speaker oraz Logitech Tablet Keyboard.

Ludzie kochają swoje tablety – ta kategoria rośnie bardzo dynamicznie i zagościła na dobre w naszych domach – mówi Azmat Ali, senior director w dziale tablet products w Logitech. – Stworzyliśmy znakomitą linię produktów przeznaczonych dla użytkowników tabletów, a to dopiero początek. W nadchodzących miesiącach możemy się spodziewać kolejnych urządzeń Logitech przeznaczonych dla iPadów i tabletów opartych na systemie Android, które pozwolą ich użytkownikom na wygodną komunikację i rozrywkę – dodaje.

Nowa linia urządzeń peryferyjnych Logitech dla tabletów obejmie szereg produktów – od klawiatur, po głośniki, które pomogą stworzyć idealne środowisko dla twojego tabletu. Bez względu na to, czy używasz go do korzystania z Facebooka, wrzucania notek na bloga czy do słuchania ulubionej muzyki – Logitech ma coś dla Ciebie.

Informacje na temat produktów kompatybilnych z iPadem i innymi tabletami można znaleźć w specjalnej

Stworzony wspólnie z firmą ZAGG Logitech Keyboard Case to lśniąca konstrukcja z miękką wyściółką, która chroni ekran i krawędzie iPada 2. Klawiatura łączy się z tabletem poprzez Bluetooth, dzięki czemu parowanie urządzeń jest proste i szybkie. Logitech Keyboard Case otrzymał intuicyjny układ klawiatury oraz komfortowe w użyciu klawisze. Specjalna wnęka za klawiaturą pozwala na wygodne zamocowanie tabletu zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Logitech Wireless Speaker

Logitech Wireless Speaker to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz posłuchać na głos swojej ulubionej muzyki. Głośnik jest bezprzewodowy, więc można go ustawić w dowolnym miejscu, nawet 15 metrów od źródła dźwięku. Dwa dwucalowe przetworniki zapewnią solidną porcję soczystego dźwięku nawet z drugiego końca pokoju. Wbudowany akumulator głośnika, w zależności od ustawień, wystarcza nawet na 10 godzin nieprzerwanego grania, więc możesz go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Dzięki łączności Bluetooth połączenie głośnika do tabletu nie może być już prostsze.

Logitech Tablet Keyboard

Logitech Tablet Keyboard, to połączenie klawiatury z podstawką pod tablet, które zapewni komfort pracy z urządzeniem zarówno przy biurku, jak i na kanapie czy w łóżku. Łączność Bluetooth ma zasięg do 10 metrów w zależności od konkretnych warunków.

Ceny i dostępność

Logitech Keyboard Case będzie dostępny w Europie, w tym w Polsce, w sugerowanej cenie detalicznej 399,99 zł, Logitech Wireless Speakers będzie również kosztować 399,99 zł, a Logitech Tablet Keyboard – 239,99 zł. Premierę wszystkich trzech urządzeń zaplanowano na początek czerwca br.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)