M.U.S.E – godny rywal dla Shadowguna?

M.U.S.E – godny rywal dla Shadowguna?
Zbyszek Kowal

18.10.2011 07:13, aktual.: 18.10.2011 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że trójwymiarowe shootery zaczynają podbijać platformy mobilne. Po całkiem udanym Shadowgun już niedługo będziemy mogli zagrać w M.U.S.E. Czy dojdzie do szybkiej detronizacji dzieła naszych południowych sąsiadów?

Według zapewnień producenta, M.U.S.E powinien pojawić się około Bożego Narodzenia. Przez wielu postrzegany jest jako godny rywal dla Shadowguna. To, co łączy z pewnością obie produkcje, to silnik Unity 3D, który wykorzystano do stworzenia trójwymiarowego świata. Poniżej pierwszy filmik ukazujący trochę gameplay’a.

W grze M.U.S.E gracz wciela się w postać Sida Trippa, agenta organizacji M.U.S.E (już wiecie, skąd nazwa gry), która musi stawić czoła zorganizowanej przestępczości kierowanej przez „Mózg”.  Jak na typowego osiłka przystało, bohater ma do dyspozycji mnóstwo pukawek, które pomogą wykonać zadanie.

Wiadomo również, że gra nie będzie posiadała trybu multiplayer. Pewną namiastką gry wieloosobowej będzie możliwość porównywania statystyk z przyjaciółmi z usługi OpenFeint. Gra powinna pojawić się w grudniu zarówno na urządzenia z iOS, jak i Androidem na pokładzie. I jak się Wam podoba?

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)