Magia iPada znów działa

Magia iPada znów działa

iPad Magia
iPad Magia
Zbyszek Kowal
09.11.2010 20:08, aktualizacja: 09.11.2010 21:08

Zapewne niejednokrotnie spotkaliście się z określeniem „magiczny iPad”. My sami użyliśmy go kilkadziesiąt razy, wrzucając dla Was wpisy na Applemanię. Dzisiaj dla odmiany nie będziemy tego czynić, po prostu pokażemy Wam prawdziwą magię tabletu Apple’a.

Wszystko, co musicie zrobić, to zerknąć na poniższy spot reklamowy przygotowany przez amerykańskiego operatora telefonii komórkowej, firmę Verizon. Według twórców reklamy iPad zabiera swoich użytkowników w zupełnie magiczny świat.

Jesteście zaskoczeni „rozmachem” tego medialnego przedsięwzięcia? Tak naprawdę chodzi o „magiczne połączenie” tabletu z hotspotem MiFi, który również można zakupić w sieci Verizon. Poniżej inny materiał wideo, który tym razem skupia się na samym urządzeniu.

Trzeba przyznać, że taka „swoboda” przydałaby się również w naszym kraju. Tak się zastanawiam, kiedy w Polsce doczekamy się reklam iPada. Czy któryś z operatorów doceni wzrastającą liczbę tabletów nad Wisłą? A może już tego typu spoty gdzieś się pojawiły? Jeśli tak, dajce znać w komentarzu pod wpisem.

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)