Magic Mouse podjada klawiatury Apple

Magic Mouse podjada klawiatury Apple
Magic Mouse podjada klawiatury Apple
Krzysztof Basel

04.01.2010 20:29, aktual.: 04.01.2010 21:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okazuje się, że gryzoń Apple może przyprawić sporo problemów. Magiczne Myszki podjadają energię ze starszych bezprzewodowych klawiatur Apple, skracając ich czas pracy z kilku miesięcy do nawet jednego tygodnia. W jaki sposób i jak można temu zaradzić?

O sprawie pisze blog TUAW. Macuserzy skarżą się na forum Apple, że od kiedy korzystają z nowej Magic Mouse ich starsze klawiatury bezprzewodowe (wersje z trzema bateriami) pracują o wiele krócej. Jeden z użytkowników zauważył, że jego klawiatura padła po tygodniu, podczas, gdy wcześniej potrafiła wytrzymać na jednym zestawie baterii nawet kilka miesięcy.

Wielu winiło za ten problem system Snow Leopard, ale okazało się, że usterka leży gdzie indziej. Klawiatura oraz myszka łączą się z komputerem przez Bluetooth, co może powodować, że klawiatura nie przechodzi w stan uśpienia, kiedy nie jest używana. Wada ma leżeć w sterowniku Bluetooth. Informację potwierdzają użytkownicy, którzy podłączyli zwykłe myszki, zauważając przy tym znaczący wzrost wydajności baterii w klawiaturze.

Apple podobno wie już o sprawie i pracuje nad ujarzmieniem niesfornego głodomora ; ) Poinformujemy Was, jak tylko Apple poradzi sobie z plagą głodnych myszy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)