Majówka także w Orange - 50% więcej za doładowanie

Majówka także w Orange - 50% więcej za doładowanie

Majówka - z bonusem od Orange
Majówka - z bonusem od Orange
Kira Czarczyńska
29.04.2011 17:30, aktualizacja: 29.04.2011 19:30

Klienci ofert pre-paid sieci Orange będą mogli w rozpoczynający się długi weekend rozmawiać i SMS-ować więcej niż zwykle. Dokładnie o 50% więcej niż zwykle, bo takiej właśnie wysokości jest bonus dodawany do doładowania konta. Warunek: zasilenia trzeba dokonać kwotą 50 złotych.

"50% więcej" to promocja doładowań umożliwiająca użytkownikom wszystkich taryf na kartę w Orange korzystającym z ofert Mix uzyskanie dodatkowych środków za doładowanie konta.

Jak wziąć udział w promocji doładowań?

Doładowania należy jednak dokonać nie wcześniej niż o godzinie 00:01, 29 kwietnia 2011 r., oraz nie później niż o godzinie 23:59, 3 maja 2011 r. - promocja trwa jedynie w czasie majówki.

Bonus - 50% wartości doładowania

Do każdego doładowania przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 25 zł. Bonus wpłynie na konto promocyjne w ciągu maksimum 24 godzin od momentu zasilenia konta, a o przyznaniu bonusu użytkownik zostanie poinformowany SMS-em.

Środki przyznane w ramach bonusu mogą być wykorzystane na połączenia, SMS-y i MMS-y w Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi krajowych operatorów telefonii stacjonarnej oraz na transfer danych (Internet). Nie można natomiast wykorzystać ich do wysyłania SMS-ów na numery specjalne, do ściągania płatnego kontentu ani też w ramach roamingu.

Termin ważności środków przyznanych w ramach bonusu wynosi 14 dni.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)