Mały prezencik od Orange

Prezencik od Orange - 20 SMSów do sieci
Prezencik od Orange - 20 SMSów do sieci
Kira Czarczyńska

11.12.2010 18:00, aktual.: 11.12.2010 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W okresie przedświątecznym na temat prezentów od operatorów piszemy zwykle całkiem sporo. Głównie dlatego, że z roku na rok coraz bardziej prześcigają się oni w wymyślaniu, jak skłonić klienta do podpisania długoterminowej umowy - na fali gwiazdkowych zakupów. Prezencik od Orange jest miłym wyjątkiem.

Nic nie trzeba podpisywać, nigdzie chodzić, nie zostaniemy zasypani bonusami w zamian za cyrograf. Ot, niewielki prezencik dla obecnych użytkowników.

Informacja rozesłana została przez operatora za pośrednictwem wiadomości SMS i brzmi tak:

Przedświąteczny prezent od Orange. W ciągu najbliższego weekendu wydaj minimum 2 zł z konta głównego, a do 16 grudnia otrzymasz w prezencie 20 SMS-ów do Orange.

Oczywiście w Internecie pojawiły się już głosy, że to śmieszne, zupełnie nieprzemyślane i bez sensu (no i że Play ma lepiej). Mnie się jednak podoba - drobiazg, coś w rodzaju firmowego breloczka dla wszystkich pracowników, ale przyjemny geścik.

Myślę, że 2 zł w ciągu weekendu, tuż przed Świętami, wyda pewnie większość z użytkowników Orange. Wydałoby i bez tego prezenciku - a teraz przy okazji będzie można sobie jeszcze chwilkę poesemesować.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)