Mamy pierwszą podróbkę Samsunga Galaxy Tab

Mamy pierwszą podróbkę Samsunga Galaxy Tab

zte light
zte light
Krzysztof Laber
14.10.2010 16:22, aktualizacja: 14.10.2010 18:22

Mimo, że androidowy tablet Samsunga jeszcze nie zadomowił się na sklepowych półkach, w Sieci już pojawiły się informację o jego alternatywnej wersji. Mowa o chińskim tablecie napędzanym Androidem, który (podobnie jak Galaxy Tab) będzie miał 7-calowy ekran. Przed Wami Light!

Tablet jest dziełem firmy ZTE. Przyglądając się jego specyfikacji, trudno pozbyć się wrażenia, że gdzieś już to czytaliśmy.

Tablet będzie pracował pod kontrolą Androida w wersji 2.1 i obecnie nie ma danych co do planów upgrade'u systemu zarówno do wersji 2.2, jak i 3.0. Procesor, który będzie sercem tabletu, również nie został ujawniony, wiemy natomiast, że urządzenie będzie miało 512 MB RAM i tyle samo MB ROM. Tablet zaopatrzono w 3-megapikselową kamerę, slot microSD, cyfrowy kompas, akcelerometr i radio FM.

W zakresie komunikacji urządzenie będzie pozwalało na rozmowy głosowe z wykorzystaniem sieci 3G. W chińskim tablecie znajdziemy również antenę WiFi, GPS i wsparcie dla HSPA. Jak widać na zdjęciach, obudowa urządzenia będzie najprawdopodobniej metalowa, za czym przemawia również waga tabletu - 408 gramów.

Ja cieszę z każdej konkurencji. Jeśli cena będzie przystępna, a jakość zadowalająca, to dlaczego nie zainteresować się produktem z Państwa Środka. Jednak moje dotychczasowe doświadczenia z chińskimi podróbkami każą mi zachować daleko idącą rezerwę. Chińskie produkty, z którymi miałem do czynienia, były zawsze prawie tak dobre jak oryginały, jednak prawie robiło tu sporą różnicę. A jaka jest Wasza opinia?

Źródło: ZTE

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)