Mantaray iTar – gitara marzenie? [wideo]

Mantaray iTar – gitara marzenie? [wideo]
Zbigniew Kowal

10.06.2010 05:00, aktual.: 10.06.2010 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za chwilę zobaczycie filmik, który prezentuje niesamowitą gitarę o której Krzysztof Krawczyk mógłby tylko pomarzyć. To niecodzienne „wiosło” nie tylko potrafi wydobywać przeróżne dźwięki, ale całemu wydarzeniu scenicznemu nadaje niepowtarzalnego nowoczesnego klimatu. Dokładnie takiego, jakiego na koncertach pana Krzysztofa trudno znaleźć.

Nie zrozumcie mnie źle. Nie jestem przeciwnikiem muzyki Krawczyka. Sam po kilku głębszych jestem wstanie zaśpiewać nawet „Parostatek”. Jednak występ tego młodzieńca uświadamia mi, w którą stronę powinni podążać najwięksi showmani polskiej estrady. Popatrzcie zresztą sami:

World's First iPAD GUITAR DJ Frame! - MANTARAY - Demo PART 1

W prawdzie to nieco inny rodzaj muzyki, ale kto wie czy tak właśnie za kilka lat nie będzie wyglądał festiwal w Sopocie? W głównej roli będą występowały sprzęty Apple’a. Miło wiedzieć, że nie jest to tylko proste urządzenie do przeglądania Internetu. Jak potrzeba to nawet i artystyczną duszę zadowoli.

Ciekaw jestem Waszej opinii na temat tego nadzwyczajnego występu. Czy zostaliście oczarowani przez Mantaray iTar? Czy zbudujecie sobie taka gitarę w domu? Coś czuje że nieśmiertelne Smoke on the Water nie zabrzmi zbyt dobrze. Ubaw po pachy, czyż nie?

Źródło: Ubergizmo

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)