Mapy Ovi i przewodniki ? wpis konkursowy i pierwsze zadanie

Mapy Ovi i przewodniki ? wpis konkursowy i pierwsze zadanie

Mapy Ovi i przewodniki ? wpis konkursowy i pierwsze zadanie
Simblog.pl
17.05.2010 18:07, aktualizacja: 17.05.2010 20:07

Mapy Ovi to program, o którego zaletach pisaliśmy już niejednokrotnie. Niemniej, wcześniej nie wspominaliśmy o takim aspekcie, jak dodatki. Tych mapom Ovi nie brakuje.

Jednym z najciekawszych typów dodatków do map Ovi są elektroniczne przewodniki. Wśród nich znajdziemy takie aplikacje, jak: Przewodnik Michelin, Lonely Planet czy WCities. Jakie korzyści dają nam te programy?

Dzięki wymienionym aplikacjom możemy szybko odszukiwać interesujące nas restauracje, bary, muzea, sklepy czy hotele, które znajdują się w nieznanym mieście. Bez konieczności pytania o pomoc czy drogę, z łatwością możemy zwiedzać najciekawsze miejsca podczas naszych wypadów. To jednak nie wszystko, gdyż programy pozwalają także na sprawdzanie opinii o wybranym lokalu czy szczegółowy opis danego muzeum.

Dodatkowym atutem przewodników jest bardzo prosty i intuicyjny interfejs aplikacji, który nie wymaga nawet znajomości języka angielskiego.

Pora na pierwsze zadanie konkursowe. Oto jego temat:

Jak korzystam z map Ovi?

W odpowiedzi, przygotujcie zdjęcie lub grafikę, która w najlepszy sposób odda to w jaki sposób korzystalibyście lub korzystacie z map Ovi. Liczę na Waszą kreatywność.

Przypomnę, że dwa pytania konkursowe pojawią się w piątek na Komórkomanii, SIMblogu i naszym koncie na Facebooku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)