Marvel Pinball za darmo z App Store

Marvel Pinball za darmo z App Store

Marvel Pinball za darmo z App Store
Zbigniew Kowal
14.01.2015 19:50, aktualizacja: 14.01.2015 20:50

Tak to już jest, że jak jakaś firma specjalizuje się w produkcji jednego rodzaju gier, to robi to po mistrzowsku. Ekipa Zen Studios na ten przykład tworzy tylko wirtualne pinballe. Jeżeli chcecie zagrać w jedną z najpopularniejszych ich produkcji, to teraz jest na to doskonała okazja.

Zasady gry w pinball są niezmienne od wielu lat. Zadaniem gracza jest odbijanie za pomocą ruchomych łapek (ang. flipper) metalowej kulki, która porusza się po nachylonej planszy. Gra kończy się, gdy kulka wpadnie określoną liczbę razy do otworu na dole ekranu.

Obraz

Naturalnie jeżeli celnie odbija się kulkę łopatkami, zgarnia się różnego rodzaju bonusy oraz mnożniki punktowe. Towarzyszą temu ciekawe animacje. Zręcznościowy charakter gry jest zatem niepodważalny. Najlepsze wyniki lądują na globalnej tablicy w usłudze Game Center.

Marvel Pinball wyróżnia się niecodzienną oprawą graficzną, nawiązując do komiksów Marvela. Po zakupie gry otrzymuje się jeden stół z motywami z serii Avengers. Kolejne stoły dostępne są do kupienia w formie mikrotransakcji, co poniekąd tłumaczy decyzję o zaoferowaniu gry za darmo.

Marvel Pinball Debut Trailer

Jeżeli jesteście miłośnikami takich super bohaterów jak Spider-Man, Wolverine, Iron Man, Blade, Ghost Rider, Moon Knight, Thor, X-Men, Captain America lub Hulk to warto skorzystać z obniżki na Marvel Pinball właśnie. Aplikację można teraz pobrać za darmo z App Store. Miłego grania!

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)