Masz konto na Disney+, Netfliksie lub HBO Max? Koniecznie zainstaluj tę aplikację

Masz konto na Disney+, Netfliksie lub HBO Max? Koniecznie zainstaluj tę aplikację
Miron Nurski

16.06.2022 13:15, aktual.: 17.06.2022 12:41

JustWatch to apka, którą powinien znać każdy użytkownik VOD. Zwłaszcza jeśli korzysta jednocześnie z więcej niż jednej platformy.

Po debiucie Disney+ w Polsce, na rynku VOD zrobiło się naprawdę tłoczno. Z jednej strony mamy dzięki temu większy wybór i dostęp do jeszcze większej liczby filmów i seriali. Z drugiej natomiast wyszukiwanie produkcji, którą warto obejrzeć, staje się trudniejsze. Z pomocą przychodzą jednak zewnętrzne aplikacji.

Jedna aplikacja pomoże zapanować nad biblioteką Disney+, Netfliksa, HBO Max i innych platform

Mowa o aplikacji JustWatch, która agreguje biblioteki większości serwisów VOD dostępnych w Polsce.

Po pierwszym uruchomieniu apki użytkownik proszony jest o wskazanie serwisów, z których korzysta. Do wyboru jest Disney+, Netflix, HBO Max, Apple TV+, Amazon Prime Video, Player, Viaplay, Mubi, Horizon, YouTube Premium, Curiosity Stream, Docsville, GuideDoc, WOW Presents Plus, Magellan TV, BroadwayHD, Dekkoo, True Story, DocAlliance Films oraz Cultpix.

Wówczas apka wyświetla wszystkie filmy i seriale, które dostępne są na obserwowanych platformach. Można je segregować według daty dodania, roku produkcji czy oceny na IMDB, a także zawęzić listę do ulubionych gatunków.

Obraz

JustWatch zawiera także wyszukiwarkę filmów i seriali, która wyświetla listę wszystkich serwisów VOD, na których danę produkcję można obejrzeć. W przypadku nieabonamentowych platform widoczne są także ceny kupienia i/lub wypożyczenia.

Obraz

Poszczególne pozycje można dodawać na listę do obejrzenia, oznaczać jako już obejrzane oraz oceniać. Z poziomu aplikacji można także zainicjować wyświetlenie filmu na telewizorze. Apkę JustWatch można zresztą zainstalować nie tylko na smartfonach, ale i na telewizorach Samsunga i LG oraz urządzeniach z platformami Android TV, Amazon Fire TV oraz Apple TV.

Jeśli korzystasz z przynajmniej jednego serwisu VOD, warto JustWatch zainstalować. Jeśli korzystasz z więcej niż jednego, jest to pozycja obowiązkowa.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)