Masz kłopot z GPS w swoim Galaxy S? Samsung juz opracowuje rozwiązanie!

Masz kłopot z GPS w swoim Galaxy S? Samsung juz opracowuje rozwiązanie!
Krzysztof Laber

14.08.2010 19:00, aktual.: 14.08.2010 21:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nieco po cichu Samsung przyznał się, że jego flagowy smartfon Galaxy S I9000 ma pewne problemy z łapaniem fixa GPS, jak również z samym działaniem nawigacji. Co prawda najbardziej upośledzone pod tym względem są klony Galaxy S produkowane na wyłączność dla amerykańskich sieci komórkowych (Vibrant i Captivate), ale również w niektórych modelach europejskiego Galaxy S antena GPS nie działa jak należy. Problem ma naprawić fix który zostanie udostępniony lada chwila.

Jak możemy przeczytać na twitterowym wpisie Carli Saaverdy, pracującej dla Samsunga, firma jest w końcowej fazie testów poprawki i należy się jej spodziewać już we wrześniu. Data wydania uaktualnienia zapewne ma związek z aktualizacją całego systemu Android do wersji 2.2, jaki zgodnie z zapewnieniami koreańskiego giganta zostanie wydany tuż po wakacjach.

Większe wrażenie niż zaawansowanie prac nad fiksem zrobiła na mnie uroda pani Saavedry, ale cieszy fakt, że firma nie tylko przyznała się do błędu, ale stara się go naprawić. Zawsze można było stwierdzić, idąc tropem Steve Jobsa, że GPS w Galaxy S działa świetnie, telefon należy jednak trzymać nieco bliżej satelitów :)

Źródło: phandroid

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)