Masz Lumię? Zasłużyłeś na darmową pizzę

Masz Lumię? Zasłużyłeś na darmową pizzę

Zmodyfikowane zdjęcie: Italian pizza
Zmodyfikowane zdjęcie: Italian pizza
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
06.10.2014 11:09, aktualizacja: 06.10.2014 13:18

Zbliża się pora obiadowa, więc jeśli używacie którejś z nowszych Lumii, to mam dla Was bardzo dobrą wiadomość.

Microsoft oraz serwis PizzaPortal przygotowali ciekawą promocję, w ramach której użytkownicy smartfonów z Windows Phone'em mogą liczyć na bon na pizzę (i nie tylko) o wartości 30 zł. W zasadzie trzeba spełnić tylko jeden warunek: używać jednego z objętych promocją modeli: Lumia 930, Lumia 635, Lumia 630 oraz Lumia 530. Dotyczy to zarówno osób, które dopiero nabędą wspomniane urządzenia, jak i ich obecnych posiadaczy.

Obraz

Jeśli pierwszy warunek został spełniony, wystarczy już tylko pobrać aplikację PizzaPortal ze Sklepu Windows Phone, a wirtualne konto zostanie zasilone kwotą 30 zł. Można ją wykorzystać podczas składania zamówienia.

Cieszy fakt, że promocja obejmuje także najtańsze słuchawki. W przypadku takiej Lumii 530 (w sklepach można ją nabyć za nieco ponad 400 zł) darmowy obiad o wartości 30 zł można potraktować jako całkiem spory rabat.

Na koniec dodam jeszcze, że baza PizzaPortalu obejmuje blisko 3 tysiące restauracji w całej Polsce. Listę lokali znajdujących się w Waszej okolicy znajdziecie tutaj. Pamiętajcie również, by pochwalić się zamówioną pizzą na Instagramie ;)

Materiał powstał we współpracy z firmą

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)