Masz numer w tej sieci? Mają dla ciebie bonus

Masz numer w tej sieci? Mają dla ciebie bonus

smartfon ajfon telefon
smartfon ajfon telefon
Źródło zdjęć: © Unsplash.com
02.03.2023 07:15

Skromny, ale zawsze to jakiś prezent. Orange przygotował ofertę dla klientów, którzy korzystają z oferty na kartę. Przy doładowaniu konta za odpowiednią kwotę można liczyć na bonus.

Klienci Orange na kartę otrzymują ostatnio od operatora istotne informacje. 28 lutego 2023 r. dowiedzieliśmy się, że ceny różnych wariantów oferty bez limitu ulegną zmianie. Oprócz tego zwiększone zostały pakiety internetowe, co może niektórym skompensować większy wydatek. Teraz Orange ogłosiło prezent dla wybranych klientów.

Klienci Orange na kartę mogą liczyć na skromy bonus do doładowania. W przypadku doładowań konta za kwotę co najmniej 30 zł klienci otrzymają dodatkowe 5 zł na konto główne. Dotyczy to wyłącznie doładowań zrealizowanych w aplikacji, na koncie Mój Orange lub na dedykowanej stronie internetowej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dodatkowe pieniądze do doładowania w Orange na kartę można otrzymać, doładowując konto do 31 marca. Z oferty skorzystać mogą wszyscy użytkownicy oferty prepaid, którzy korzystaj z jednej z taryf: OFnK, POP, YES i IoT.

Niestety nowej oferty Orange nie można potraktować jako kopalni złota. Jeden numer może dostać bonus tylko raz. Nie zmienia się ważność doładowań, a bonusowe 5 zł jest ważne jak standardowe środki z doładowania. Z regulaminu oferty dowiadujemy się, że promocja zostanie aktywowana najpóźniej 24 godziny od doładowania konta, a jej uruchomienie zostanie potwierdzone wiadomością SMS.

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)