Masz pierwszego iPada? Też możesz mieć Smart Cover!

Masz pierwszego iPada? Też możesz mieć Smart Cover!

Masz pierwszego iPada? Też możesz mieć Smart Cover!
Wojtek Mazurkiewicz
23.03.2011 09:36, aktualizacja: 23.03.2011 10:36

Dobra wiadomość dla użytkowników iPada pierwszej generacji. Znalazł się sposób na użycie Smart Cover również na pierwszym tablecie Apple’a.

O tym, czym jest Smart Cover, pisaliśmy już na łamach naszego bloga. Moim skromnym zdaniem jest to bardzo dobry pomysł Apple’a na zdobycie szerokiego uznania wśród konsumentów.

Niestety, innowacyjne rozwiązanie firmy z Cupertino przewidziane jest jedynie dla iPada 2. Mówiąc szczerze, dla przeciętnego Polaka jest to mało interesujący temat. Zdecydowanie więcej osób ma pierwszą generację tego niesamowitego sprzętu.

Domyślam się, że większość użytkowników oryginalnego tabletu Apple’a chciałaby przetestować Smart Cover na swoim urządzeniu. Okazuje się, że jest to możliwe! Ekipa The Russians Used A Pencil, wymyśliła sposób na zamontowanie osłony również na iPada 1. Poniżej filmik ukazujący to niecodzienne wydarzenie:

Jedynym mankamentem Smart Cover jest to, że założony na jedynce nie potrafi uśpić ani obudzić iPada. Być może jednak i ten problem zostanie wkrótce rozwiązany. Ciekawy jestem zdania osób, które mają iPada pierwszej generacji. Czy podoba się Wam takie rozwiązanie? A może lepiej od razu kupić dwójkę i nie szpecić jedynki magnesami? Komentarze pod wpisem są do Waszej dyspozycji.

Źródło: CultofMac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)