Mata antypoślizgowa dla iPada [wideo]

Mata antypoślizgowa dla iPada [wideo]
Zbyszek Kowal

08.02.2012 06:31, aktual.: 08.02.2012 07:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do polskich sklepów trafił właśnie najnowszy produkt marki Wrapsol. Miał on swoją premierę podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas. Mowa o Grip Padzie, którego nakleja się na spód dowolnego urządzenia typu iPad lub np. notebooka. W jakim celu?

Grip Pad zapobiega ześlizgiwaniu się takiego urządzenia z kolana, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo praktycznie na wszystkich śliskich powierzchniach. To, co odróżnia go od innych podobnych produktów, to przede wszystkim technologia o nazwie tactilla, która działa na zasadzie podobnej do macek ośmiornicy.

Zamiast zwykłego rzepu czy jakichkolwiek substancji kleistych Grip Pad ma specjalne włoski, których końcówki zasysają powietrze po zetknięciu z daną powierzchnią. Dzięki temu iPad pozostanie nieruchomy nawet na szklanym biurku lub ławie.

Kąt nachylenia zapewniający optymalną przyczepność wynosi 45 stopni, przy czym Grip Pad powinien działać równie dobrze także przy dużo większych odchyleniach. Rozwiązanie zaproponowane przez firmę Wrapsol może zatem uratować niejeden tablet czy komputer przed awaryjnym lądowaniem na podłodze. Tym bardziej że nic nie stoi na przeszkodzie, aby przykleić go bezpośrednio do etui, którego na co dzień używa się w domu. Zachęcająca jest również cena – niecałe 50 zł.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)