Match 3 z elementami RPG? Warto spróbować!

Match 3 z elementami RPG? Warto spróbować!

Match 3 z elementami RPG? Warto spróbować!
Źródło zdjęć: © App Store
Adrian Talowski
22.11.2013 10:47, aktualizacja: 22.11.2013 13:11

Co wyjdzie z połączenia gry typu match 3 z odrobiną RPG-a i własną taktyką gry? Zapraszam do recenzji gry Kurabi na iPhone'a.

Kurabi, bo tak nazywa się gra, którą chcę Wam dzisiaj pokrótce przedstawić, to świetny tytuł logiczny, który polega na łączeniu trzech elementów w tym samym kolorze. Co istotne, tylko zebranie żółtych zapewnia punkty do końcowego rozrachunku.

W czym tkwi haczyk? Tym, co odróżnia tę grę od innych produkcji typu match 3, jest możliwość dokupienia bonusów ułatwiających rozgrywkę. Potrzebne złoto otrzymujemy każdorazowo za zwycięstwo z realnym przeciwnikiem. Na nic jednak zda się komplet bonusów, gdy nie zastosujemy odpowiedniej taktyki wobec przeciwnika. Sam potrzebowałem kilku dni, aby odpowiednio dobrać bonusy, które pozwalały mi wygrywać. Ponadto łączenie większej liczby elementów tego samego koloru pozwala odpalić solidną reakcję. Co ważne - gramy z przeciwnikami z całego świata do dwóch zwycięstw.

Gameplay z serwisu iGamesView:

Bezpłatna wersja pozwala na rozegranie 3 pojedynków w tym samym czasie. Nie psuje to jednak znacząco zabawy. Pełna wersja kosztuje 1,99 euro - w tym wypadku można rozegrać więcej niż 3 pojedynki w tym samym czasie.

Gram od dwóch miesięcy i nie czuję znużenia tą grą. Gorąco polecam!

Link do pobrania: Kurabi

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)