Match’A’Shape – polska gra logiczna na kilka platform [wideo]

Match’A’Shape – polska gra logiczna na kilka platform [wideo]
Zbyszek Kowal

26.05.2012 12:33, aktual.: 26.05.2012 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Należąca do Grupy INFOR PL spółka INFOR IT opracowała i uruchomiła kolejną autorską aplikację  - Match’A’Shape. Jest to gra logiczna oparta na własnym pomyśle.

Match’A’Shape polega na układaniu (w jak najkrótszym czasie i przy jak  najmniejszej liczbie ruchów) kształtów składających się z jedno- lub wielokolorowych kwadratów. W obecnej wersji gra zawiera ponad 100 unikalnych plansz podzielonych na 3 poziomy trudności.

W przyszłości pojawią się kolejne poziomy do pobrania przez użytkowników oraz dodatkowe funkcjonalności, co do których INFOR IT na razie nie chce zdradzić szczegółów. Obecnie Match’A’Shape dostępne jest do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

W najbliższym czasie gra ukaże się kolejno w wersji na MacOS, Windows Phone 7 oraz na Windows 8. Będzie to jedna z pierwszych aplikacji polskiej produkcji dostępnych na Windows 8 od razu po jego premierze. W przygotowaniu jest również wersja na urządzenia Kindle Fire oraz telewizory wyposażone w platformę Samsung Smart TV.

Gra jest darmowa w podstawowej wersji, do rozwiązania mamy kilkadziesiąt łamigłówek. Za dodatkową opłatą można pobrać kolejne zestawy plansz. INFOR IT ma na swoim koncie aplikacje na tablety „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Przekroju”, a także aplikacje „Krzyżówki” i „Słówka”– przez wiele tygodni zajmujące wysoką pozycję w rankingu Top Free.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)