Max Payne już za parę dni w App Store. Androidowa wersja trochę później!

Max Payne już za parę dni w App Store. Androidowa wersja trochę później!
Zbyszek Kowal

08.04.2012 08:17, aktual.: 08.04.2012 10:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera GTA 3 na urządzeniach mobilnych wypadła na tyle dobrze, że Rockstar sięga po kolejne tytuły ze swojego portfolio. Już niedługo zarówno użytkownicy urządzeń Apple’a jak również Androida będą mogli zagrać w niemal wierną kopie pecetowego hitu z 2001 roku!

Max Payne Mobile pojawi się w sklepie z aplikacjami Apple’a już 12 kwietnia i z pewnością zgarnie pierwsze miejsce we wszystkich krajach na świecie. Taka sama historia miała miejsce w przypadku GTA 3, przynosząc Rockstar całkiem niemałe pieniądze.

Według zapowiedzi twórców, podrasowana graficznie i dostosowana do dotykowego ekranu gra akcji będzie współpracować z takimi urządzeniami jak iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod Touch 4, iPad, iPad 2 oraz Nowy iPad. Cena gry nie została jeszcze ujawniona.

Obraz

Premiera Max Payne na Androidzie odbędzie się nieco później, bo 26 kwietnia. Rockstar obiecał że jeszcze przed pojawieniem się gry w Google Play będzie wiadomo które smartfony będą wstanie obsłużyć grę.

Warto również dodać, że pojawienie się mobilnej wersji Maxa Payne’a to element szerszej kampanii promocyjnej. Już niedługo bowiem (18 maj) na półki sklepowe trafi Max Payne 3 na konsolę Xbox 360, Playstation 3 oraz PC. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać!

Źródło: Eurogamer

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także