mBank: 19 groszy za minutę do wszystkich!

logo mbank
logo mbank
Katarzyna Pura

09.12.2009 18:00, aktual.: 09.12.2009 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

mBank Mobile to jeden z nielicznych operatorów wirtualnych, który sukcesywnie wprowadza na rynek coraz to lepsze oferty. Dzięki temu, co jakiś czas, mamy do czynienia z obniżką ceny za minutę do wszystkich sieci. Tak też jest i tym razem. Wyłącznie mBank oferuje tak niską stawkę za połączenia - tylko 19 groszy!

Aby skorzystać z najnowszej oferty operatora, wystarczy zaopatrzyć się w "Starter 19 groszy". Stawka za minutę połączenia do wszystkich sieci to 19 groszy - zaznaczam - absolutnie do wszystkich sieci (również do Play)! Co ważne, co miesiąc możesz aktywować darmowy pakiet internetowy o wielkości 50MB.

Obraz

Trzeba zaznaczyć, iż w promocji "Starter 19 groszy" nie mamy możliwości korzystania z Pakietu 100MB i usługi mZnajomi. Oferta nie łączy się także z programem mDealer.

Michał Szelągowski, odpowiedzialny za projekt mBank Mobile, powiedział:

"Nasi Klienci dużo spraw załatwiają za pomocą telefonu komórkowego. Chętnie też korzystają z mobilnego internetu. Dlatego nowa oferta to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych. Do tej pory tak niską stawkę na połączenia oferowaliśmy w ramach krótkich promocji czasowych. Teraz wprowadzamy ją na dłużej."

Powyższa promocja obowiązywać będzie do 30 czerwca przyszłego roku. Po tym okresie użytkownik automatycznie będzie rozliczany zgodnie z cennikiem usług dostępnych w taryfie "mobile".

Źródło: TelixmBank

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)