mBank Mobile - promocja rozmów zagranicznych

mBank Mobile - promocja rozmów zagranicznych20.01.2011 21:30
mBank Mobile: Zimowa promocja roamingowa
mBank Mobile: Zimowa promocja roamingowa
Kira Czarczyńska

Do letnich wakacji jeszcze daleko, ale właśnie rozpoczyna się sezon urlopów zimowych. Wyjeżdżamy w góry, często nie tylko w nasze rodzime - a rozmawiać przez telefon chcemy nadal. mBank Mobile przygotował na tę okazję ciekawą propozycję: Zimowa promocja roamingowa pozwoli ograniczyć koszty połączeń zagranicznych.

Dzięki promocji można rozmawiać za jedyne 69 groszy za minutę połączenia wychodzącego do Polski z następujących krajów: Austria, Czechy, Francja, Słowacja, Włochy. Są to najbardziej typowe cele zimowych podróży, na pewno więc wielu klientów skorzysta na tej opcji - zwłaszcza że "normalnie" minuta połączenia roamingowego w mBank Mobile kosztuje aż 1,79 zł.

Jak wziąć udział w promocji?

W momencie potwierdzenia zgłoszenia jednorazowo z konta klienta zostanie pobrana opłata 5 zł.

Kiedy już użytkownik przyłączy się do Zimowej promocji roamingowej, może z niej korzystać do 30 kwietnia 2011 r. Po upływie tego terminu, 1 maja 2011r., zostanie ona automatycznie wyłączona.

Można oczywiście w dowolnym momencie sprawdzić status promocji. W tym celu należy wpisać na klawiaturze telefonu kod: *101#. Jeżeli w odpowiedzi zwrotnej otrzyma się informację, że włączona jest usługa dodatkowa: Tani Roaming - oznacza to, że omawiana promocja jest aktywna.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)