mBank udostępnił mobilną odsłonę serwisu transakcyjnego

mBank udostępnił mobilną odsłonę serwisu transakcyjnego
Krystian Bezdzietny

01.07.2011 10:11, aktual.: 01.07.2011 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dzisiejszych czasach łatwy dostęp do systemu bankowego jest podstawą. Z nią zaś wiąże się udostępnienie klientom odpowiednich warunków do zarządzania transakcjami z poziomu telefonów komórkowych. Najwyraźniej władze mBanku ostatnio zdali sobie sprawę z istoty tego problemu, ponieważ od jakiegoś czasu możemy korzystać z "lajtowej" wersji serwisu transakcyjnego tego banku.

I faktycznie, dedykowana komórkom strona mBanku jest naprawdę przyjemna i prosta w użyciu. Korzystając z niej mamy dostęp do niemal wszystkich informacji odnośnie naszych usług bankowych, czyli do rachunków osobistych, kart, kredytów, inwestycji, lokat czy nawet ustawień. Aby skorzystać z nowej odsłony serwisu transakcyjnego mBanku, otwórz z poziomu mobilnej przeglądarki adres lajt.mbank.pl po czym wybierz opcję "Logowanie".

Na stronie mBanku dostępne są materiały wideo, które prezentują wykonywanie podstawowych czynności na posiadanym rachunku z poziomu mobilnej odsłony systemu transakcyjnego.

Choć zrewitalizowany mBank dla komórek jest naprawdę godny uwagi, to jeśli korzystasz z iPhone'a, iPada lub iPoda touch, zdecydowanie polecam przyjrzeć się aplikacji Bankem. Dzięki niej, wykonywanie przelewów, sprawdzanie historii operacji czy doładowywanie telefonu nigdy wcześniej nie było tak proste.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)