Mecz nam nie wyszedł. Orange rozdaje prezent na pocieszenie

Logo salonu Orange
Logo salonu Orange
Źródło zdjęć: © Komórkomania

25.03.2023 06:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mecz Czechy - Polska już za nami i nie będziemy wspominać go dobrze. Gorycz porażki można jednak sobie osłodzić dzięki prezentowi, który sieć Orange przygotowała dla swoich klientów.

W meczu Czechy - Polska nasi piłkarze nie spisali się najlepiej. Reprezentacja Polski po słabym spotkaniu zeszła ze stadionu w Pradze pokonana, a mecz zakończył się wynikiem 3:1. Rozgoryczonym kibicom raczej trudno będzie poprawić humor, ale Orange próbuje. Przygotowano prezent w ramach akcji "Giga za gole".

Klienci pomarańczowej sieci mogą skorzystać z darmowego pakietu internetowego, który przyznano "na pocieszenie" po przegranym meczu. Do odebrania jest 5 GB internetu, lecz nie warto czekać - pozostało niewiele czasu na skorzystanie z promocji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Z rozdawanych w ramach akcji "Giga za gole" gigabajtów skorzystać można przez aktywację w aplikacji Mój Orange w zakładce "dla Ciebie" lub "dla Firm" oraz przez wysłanie wiadomości SMS o treści "BOHEMIA" pod numer 233. Pakiet 5 gigabajtów może być też odebrany przez użytkowników Orange Flex. W tym przypadku wystarczy wpisać "BOHEMIA" w aplikacji Flex w zakładce "Kody promocyjne".

Na jednym numerze można aktywować tylko jeden dodatkowy pakiet gigabajtów za gole. Czas na odbiór gigabajtów jest niezbyt długi, bo to tylko 24 godziny od zakończenia meczu, co oznacza, że pakiet aktywować trzeba do wieczora 25 marca 2023 r. Odebrany w ramach promocji pakiet internetu jest ważny przez siedem dni od daty aktywacji.

Już w poniedziałek kolejny mecz reprezentacji Polski. Tym razem na własnej ziemi podejmiemy drużynę Albanii. Pozostaje mieć nadzieję, że wynik będzie satysfakcjonujący, a co za tym idzie, bonus od Orange nie będzie już tylko "na pocieszenie".

Karol Kołtowski, dziennikarz Komórkomanii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)