Andaan Ahmed prosi Stephena Elopa o ogłoszenie ścisłej współpracy z koncernem Microsoft. Według Ahmeda współpraca z Microsoftem da Nokii ogromną szansę na zaistnienie na amerykańskim rynku zdominowanym przez pozostałe systemy operacyjne.
Zrezygnujcie z swojego high-endowego MeeGo, które jest największym żartem w branży. Skoncentrujcie się na produkcji high-endowych smartfonów z Windows Phone 7, a Symbiana zostawcie dla nieco gorszych urządzeń, prosi Nokię specjalista z Berenberg Bank
W opinii analityka, korzystanie z MeeGo sprawi, że Nokia straci jeszcze więcej udziałów na rzecz Androida i sprzętu z iOS. Szef fińskiego producenta - Stephen Elop zapewniał, że firma musi szybciej reagować na zmiany zachodzące na rynku. Ciekawe czy miał na myśli aż tak gwałtowne zmiany.
Źródło: slashgear