MeeGo to największy żart wśród systemów operacyjnych?

Nokia
Nokia
Paweł Żmuda

03.02.2011 11:05, aktual.: 03.02.2011 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Analityk firmy Berenberg Bank, pan Adnaan Ahmad znalazł bardzo ciekawy sposób na pojawienie się w branżowych mediach. Ahmad jest autorem listu otwartego do Stephena Elopa i Steve'a Ballmera, w którym prosi szefa Nokii o wycofanie się z projektu MeeGo i budowę urządzeń z Windows Phone 7.

Andaan Ahmed prosi Stephena Elopa o ogłoszenie ścisłej współpracy z koncernem Microsoft. Według Ahmeda współpraca z Microsoftem da Nokii ogromną szansę na zaistnienie na amerykańskim rynku zdominowanym przez pozostałe systemy operacyjne.

Zrezygnujcie z swojego high-endowego MeeGo, które jest największym żartem w branży. Skoncentrujcie się na produkcji high-endowych smartfonów z Windows Phone 7, a Symbiana zostawcie dla nieco gorszych urządzeń, prosi Nokię specjalista z Berenberg Bank

W opinii analityka, korzystanie z MeeGo sprawi, że Nokia straci jeszcze więcej udziałów na rzecz Androida i sprzętu z iOS. Szef fińskiego producenta - Stephen Elop zapewniał, że firma musi szybciej reagować na zmiany zachodzące na rynku. Ciekawe czy miał na myśli aż tak gwałtowne zmiany.

Źródło: slashgear

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)