Meizu MX4 Supreme to flagowiec przygotowywany we współpracy z Nokią?

Meizu MX4
Meizu MX4
Konrad Błaszak

17.03.2015 12:13, aktual.: 17.03.2015 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dział mobilny Nokii jest w rękach Microsoftu, a reszta firmy - zgodnie z umową - nie może wprowadzić na rynek własnego smartfona przed 2016 rokiem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by pomóc innemu producentowi przy jego urządzeniu.

Nokia nie może robić swoich smartfonów, ale mogliśmy poznać już jej tablet - Nokia N1. Jest to produkt stworzony przez Foxconna, ale na obudowie ma logo fińskiego producenta, co na pewno przyciągnęło wiele osób i wywołało niemały szum w sieci. Ostatnio pojawiły się plotki, że zobaczymy również telefon z Androidem stworzony na podobnych zasadach. Nie wiadomo jednak, kiedy (i czy w ogóle) pojawi się takie urządzenie, ale na pewno nie wcześniej niż za kilkanaście miesięcy. Wcześniej za to możemy zobaczyć nowego smartfona Meizu stworzonego przy współpracy z Nokią.

Na koncie Weibo Ubuntu Team pojawił obrazek, który na pewno rozbudził umysły wielu fanów produktów oferowanych przez Finów. Według niego chińska firma Meizu ma zaprezentować MX4 Supreme, czyli urządzenie stworzone przy współpracy tych dwóch producentów.

Meizu MX3 Supreme
Meizu MX3 Supreme© weibo.com

Niejasne są do końca nazwy, które się na nim pojawiają. Możemy się tylko domyślać, że ten smartfon ma być połączeniem tego, co mogłaby zaoferować nam Lumia 1030 czy MX4 Plus, gdyby istniały. Wiele osób twierdzi również, że duża 60 na samej górze będzie oznaczać liczbę megapikseli jaką będzie mieć główny aparat. Chiński napis oznacza natomiast "międzynarodowy", co może świadczyć o globalnej dostępności.

Oczywiście na razie nie mamy pewności, czy ta wiadomość rzeczywiście zapowiada nowy flagowy produkt Meizu. Jeśli jednak Nokia zdecydowałaby się współpracować z chińską firmą, to moglibyśmy dostać naprawdę ciekawy produkt. A co ważniejsze mógłby on pojawić się w Polsce, ponieważ Meizu MX4 trafił oficjalnie na nasz rynek.

Źródło: weibo.com via phonearena.com

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)