MEMOkarty Gimnazjalne Egzamin Humanistyczny [giveaway]

MEMOkarty Gimnazjalne Egzamin Humanistyczny [giveaway]17.04.2012 08:01
MEMOkarty Gimnazjalne Egzamin Humanistyczny [giveaway]
Zbyszek Kowal

Już niedługo tysiące gimnazjalistów przystąpią do najważniejszego egzaminu w ich dotychczasowej edukacji. Od jego wyników będą zależeć dalsze losy wielu uczniów. Warto więc przygotować się do niego sumiennie. Najlepiej zrobić to z wyjątkową aplikacją na iPhone’a, którą możecie zgarnąć dzisiaj u nas!

MEMOkarty  to aplikacja do samodzielnej, maksymalnie szybkiej i efektywnej nauki na część humanistyczną egzaminu gimnazjalnego, przygotowana zgodnie z  podstawą programową z 2012 r. System nauki za pomocą elektronicznych MEMOkart gwarantuje, że materiał na egzamin gimnazjalny zostanie przyswojony ok. 4 razy szybciej niż przy metodach tradycyjnych.

412031908730635174

Aplikacja bazuje na technologii MEMOkart, z których każda po jednej stronie ma pytanie, po drugiej odpowiedź. Wszystkie MEMOkarty zawierają całą wymaganą wiedzę z zakresu części humanistycznej egzaminu gimnazjalnego. Program można pobrać z App Store w cenie 9,99 euro.

GIVEAWAY

Dzięki uprzejmości producenta mamy do rozdania dzisiaj cztery promo kody na MEMOkarty. Jak nietrudno zauważyć są to kody dość cenne, zważywszy, ile program kosztuje w App Store. Prosimy zatem, aby po kody zgłosili się gimnazjaliści, dla których aplikacja będzie rzeczywiście pomocna.

W komentarzu pod wpisem zostawcie swoje imię oraz miasto i numer gimnazjum, do którego uczęszczacie. Cztery pierwsze takie wpisy nagrodzimy po jednym kodzie. Kto pierwszy ten lepszy!

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail, nawet jeżeli logujecie się z konta na Facebooku. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest co najmniej darmowe konto.

Wygrałeś i nie wiesz, jak zrealizować promo kod? Skorzystaj z naszego miniporadnika.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)