Messi i spółka już niedługo w grze mobilnej!

Messi i spółka już niedługo w grze mobilnej!

Messi i spółka już niedługo w grze mobilnej!
Zbigniew Kowal
28.05.2014 09:45, aktualizacja: 28.05.2014 13:50

Z niedawno opublikowanego raportu UEFA wynika, że najpopularniejszą drużyną piłkarską w naszym kraju jest FC Barcelona. Polacy wolą oglądać wyczyny Messiego, Iniesty czy Neymara, niż kibicować drużynom z Polski. Z popularności katalońskiej drużyny zdają sobie sprawę również producenci gier mobilnych.

Ze wspomnianego raportu wynika, że FC Barcelona cieszy się nad Wisłą większym zainteresowaniem niż drużyna narodowa. Najwidoczniej klęska naszej reprezentacji podczas Euro 2012 sprawiła, że część polskich kibiców się od niej odwróciła. Skoro tak, to zapewne wielu czytelników Komórkomanii ucieszy się z wiadomości, że już niedługo na rynek trafi gra mobilna sygnowana wizerunkiem tej utytułowanej drużyny.

Obraz

Nie będzie to jednak symulator piłkarski ani aplikacja użytkowa do śledzenia wyników katalońskiego zespołu. Ekipa Legendo Entertainment postanowiła stworzyć wirtualny stół do gry w pinballa z wykorzystaniem motywów związanych z popularnym klubem. Piłkarze Barcelony będą pojawiać się w formie pikselartowych filmików po udanych zagraniach gracza na stole.

FCB Pinball zaoferuje kilka trybów, takich jak Kick Off, Attack, Football Frenzy, Penalty oraz Defense. Po wstrzeleniu metalowej kulki w odpowiednie miejsca na stole gracz otrzyma również możliwość zagrania w minigierki podbijające wynik punktowy. Gra powinna działać płynnie na większości najnowszych smartfonów w zawrotnej liczbie 60 kl./s.

Z informacji prasowej wynika, że FCB Pinball pojawi się w App Store 10 czerwca. Wersja na urządzenia z Androidem nie została jeszcze potwierdzona. Zważywszy jednak na to, że gra zostanie wydana przy pełnym błogosławieństwie włodarzy FC Barcelona, zapewne doczekamy się jej także w Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)