MeteoEarth na iPady oraz iPhony za darmo przez jeden dzień!

MeteoEarth na iPady oraz iPhony za darmo przez jeden dzień!
18.12.2014 17:41
MeteoEarth na iPady oraz iPhony za darmo przez jeden dzień!
Zbigniew Kowal
Zbigniew Kowal

Aplikacje pogodowe to ten rodzaj programów, który uruchamiam niemal codziennie na swoim smartfonie. Natywna aplikacja od Apple jest bardzo dobra do skompletowania ogólnych informacji o pogodzie. Jeżeli jednak oczekujecie czegoś więcej, to z pomocą musi przyjść wam dedykowana aplikacja od specjalistów. Tak się przyjemnie składa, że jeden z najlepszych programów tego typu jest teraz do pobrania za darmo!

MeteoEarth to z jedna z najnowocześniejszych aplikacji pogodowych dostępnych obecnie na rynku. Za pomocą technik wideo MeteoEarth przedstawia bieżącą pogodę i prognozowane warunki na trójwymiarowej, interaktywnej kuli ziemskiej.

412091406107280294

Dzięki płynnej animacji w czasie rzeczywistym i możliwości błyskawicznego przemieszczania się po całej Ziemi użytkownicy, niczym prezenter pogody w telewizji, widzą, jak zjawiska pogodowe tworzą się na ich oczach. Wiatr, temperatura, opady i zachmurzenie mogą zostać nałożone w formie warstw na obszar Ziemi, aby powstała prezentacja pogody dopasowana do potrzeb użytkownika.

MeteoEarth powstało na bazie profesjonalnych narzędzi telewizyjnych, więc mamy pełną kontrolę nad interaktywną prezentacją pogody, możemy dowolnie obracać kulę ziemską, robić zbliżenia poszczególnych miejsc oraz zatrzymywać animację pogody w dowolnym momencie. Realizm nie kończy się jednak tylko na grafice.

412091406107476902

MeteoEarth pokazuje także fazy Księżyca oraz sugestywnie przedstawia światło dnia i noc na całym świecie. Aplikacja zawiera takie dodatki, jak zegary pokazujące czas lokalny w ulubionych miejscach i umożliwia szybkie przełączanie się między widokiem w 3D a płaską mapą w dwóch wymiarach.

MeteoEarth przedstawia pogodę bieżącą dla ponad dwóch milionów miejsc na całym świecie oraz prognozę na jeden dzień lub pięć dni (z wykupioną subskrypcją premium). Aplikacja została zaprojektowana tak, aby uzupełniała się z innym programem tej firmy, WeatherPro. Użytkownicy mogą bez problemu przejść do do WeatherPro, aby uzyskać konkretną prognozę pogody.

412091406107673510

Normalnie aplikacja od niemieckiej firmy MeteoGroup kosztuje kilka euro, ale w ramach akcji App of the Day, teraz ten łakomy kąsek może być wasz za darmo. Niestety, wersję HD na iPada lub odsłonę dla iPhone’a w promocji będzie można dostać tylko przez najbliższe kilka godzin. Warto więc pospieszyć się z decyzją o pobraniu!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)