Microsoft: 10% użytkowników Windows Phone 7 ma problem z aktualizacją

Strona głównaMicrosoft: 10% użytkowników Windows Phone 7 ma problem z aktualizacją
24.02.2011 08:30
Samsung
Samsung
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Okazuje się, że poniedziałkowy update wypuszczony przez Microsoft dla użytkowników mobilnych okienek nie u wszystkich przebiegł bezproblemowo. Co na to gigant z Redmond?

Microsoft poinformował, że około 10% użytkowników systemu operacyjnego Windows Phone 7 ma problem z dokonaniem pierwszej aktualizacji swojego smartfona. Przedstawiciele marki zastrzegli także, że połowie przypadków pojawiły się błędy związane z połączeniem z Internetem lub najzwyklejszy brak wolnego miejsca na dysku.

Pozostałą część pechowców stanowią w dużym stopniu posiadacze smartfonów Samsunga, którzy najczęściej skarżyli się na błędy aktualizacji. W niektórych przypadkach kończyły się one nawet uszkodzeniem telefonu. Pocieszeniem może być informacja, że Microsoft zobowiązał się naprawić tę niedogodność jak najszybciej, a dla modeli, w których występowały problemy, aktualizacja została tymczasowo wyłączona.

Firma Microsoft prosi, aby użytkownicy, którzy jeszcze nie dokonali aktualizacji swoich smartfonów, przed rozpoczęciem tego procesu upewnili się, że mają wystarczającą ilość miejsca na dysku komputera (do przechowania nowego oprogramowania oraz kopii zapasowej systemu) oraz stabilne podłączenie do Sieci.

Źródło: phonearena

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)