Microsoft oferuje dodatkowe 100 GB w chmurze OneDrive na 2 lata za darmo!

Microsoft oferuje dodatkowe 100 GB w chmurze OneDrive na 2 lata za darmo!19.02.2015 13:55
Microsoft oferuje dodatkowe 100 GB w chmurze OneDrive na 2 lata za darmo!
Konrad Błaszak

Korzystacie z chmury Microsoftu, ale kończy Wam się miejsce i zastanawiacie się co zrobić? Możecie skorzystać z promocji, dzięki której przez dwa lata pojemność Waszego wirtualnego dysku powiększy się o 100 GB i - co najważniejsze - nic za to nie zapłacicie.

Sam nie jestem użytkownikiem chmury, który walczy o każdy GB przestrzeni, ale już nie raz okazała się ona dla mnie bardzo przydatna. A skoro korzystałem przez długi czas z Windows Phone'a to rozwiązanie firmy z Redmont było mi najbardziej po drodze. Jeśli Wam również, to jak już pisałem możecie dostać dodatkowe 100 GB przestrzeni zupełnie za darmo. Wystarczy, że klikniecie w ten link.

Potem musicie zatwierdzić uprawnienia dla aplikacji OneDrive Preview (automatyczne logowanie, wyświetlanie informacji z profilu oraz listy kontaktów, dostęp do adresów e-mail, wyświetlanie zdjęć i dokumentów w usłudze OneDrive oraz dodawanie i usuwanie dodatkowej przestrzeni dyskowej) i na Waszym koncie zostanie dodanych 100 GB przestrzeni. Razem z początkowymi 15 GB oraz kolejnymi 15 GB za synchronizację zdjęć możemy za darmo uzyskać 130 GB przestrzeni na nasze pliki.

Cena miesięczna 100 GB dodatkowego miejsca na naszej chmurze to 8 złotych, więc przez dwa lata możemy zaoszczędzić dokładnie 192 złote. Ja skorzystałem z tej promocji, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będziemy potrzebować wrzucić coś większego na chmurę, a promocja może niedługo się skończyć.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)