Microsoft Office dla Mac 2011 PL

Microsoft Office dla Mac 2011 PL
Zbigniew Kowal

20.08.2010 09:15, aktual.: 20.08.2010 11:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na naszą skrzynkę redakcyjną dotarła informacja prasowa na temat premiery Microsoft Office dla Mac 2011 w Polsce. Warto zapoznać się z możliwościami zakupu nowego pakietu dla naszych jabłuszek.

Na naszą skrzynkę redakcyjną dotarła informacja prasowa na temat premiery Microsoft Office dla Mac 2011 w Polsce. Warto zapoznać się z możliwościami zakupu nowego pakietu dla naszych jabłuszek.

Poniżej pełna treść informacji prasowej. Zachęcam do dyskusji w komentarzach pod wpisem.

Nowa wersja popularnego pakietu biurowego na platformę Mac, zadebiutuje pod koniec października br. w ponad 100 krajach na całym świecie. Dla poprawienia kompatybilności oraz ujednolicenia dostępnych opcji, nowa wersja Office dla Mac została zsynchronizowana czasowo z wersją na platformę Windows. Polskich użytkowników z pewnością ucieszy fakt, że po raz pierwszy Office dla Mac będzie dostępny w polskiej wersji językowej. Ponadto, klienci którzy od początku sierpnia nabędą pakiet Office dla Mac 2008, uzyskają prawo do bezpłatnej aktualizacji do wersji 2011 w momencie jej dostępności.

W jakich wersjach językowych będzie dostępny pakiet Office dla Mac 2011?

Pakiet Office dla Mac 2011 będzie oferowany na rynku w 13 wersjach językowych: duńskiej, holenderskiej, angielskiej, fińskiej, francuskiej, niemieckiej, włoskiej, japońskiej, norweskiej, hiszpańskiej oraz szwedzkiej. Nowością, która z pewnością zainteresuje użytkowników w naszym regionie, są dwie nowe wersje językowe – polska i rosyjska. W większości krajów Office dla Mac 2011 będzie dostępny już w końcówce października br., natomiast jego pełna dostępność we wszystkich regionach zostanie osiągnięta do końca roku 2010. Pełna lista krajów i dat pojawienia się nowego produktu na sklepowych półkach opublikowana zostanie w październiku br.

Jeśli kupię dzisiaj Office dla Mac 2008, czy uzyskam prawo do bezpłatnej aktualizacji?

Od początku sierpnia uruchomiony został Program Gwarancji Technologii Microsoft Office dla Mac, zgodnie z którym każdy nabywca pakietu Office dla Mac 2008 zyskuje prawo do bezpłatnej aktualizacji do wersji Office dla Mac 2011 w momencie jej dostępności w jego kraju.

Do Programu Gwarancji Technologii Microsoft Office dla Mac kwalifikują się wszystkie zarejestrowane zakupy pakietów Office dla Mac 2008, dokonane pomiędzy 1 sierpnia 2010 a 30 listopada 2010 u autoryzowanych sprzedawców produktów firmy Microsoft.

Aby skorzystać z możliwości bezpłatnej aktualizacji Office dla Mac 2008 do wersji 2011, należy wejść na stronę internetową znajdującą się pod adresem www.officedlamac.pl i postępować zgodnie z podanymi na niej instrukcjami. Program Gwarancji Technologii będzie aktywny do 31 grudnia 2010.

Ceny Microsoft Office dla Mac 2008

Office dla Mac 2008 dostępny jest w  Polsce w dwóch wersjach handlowych:

•     Office dla Mac 2008 w wersji dla użytkowników domowych i uczniów w cenie 449 zł

•     Office dla Mac 2008 w wersji dla użytkowników biznesowych w cenie 1449 zł

Jeśli jesteś ciekaw nowości ze świata Microsoft Office dla Mac, zapraszamy do śledzenia kanału @OfficeforMac w serwisie Twitter oraz odwiedzenia naszego profilu w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.com/officeformac.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)