Promocja Windows Phone 7 - MS ogłasza śmierć konkurencji... telefonem z Androidem

Promocja Windows Phone 7 - MS ogłasza śmierć konkurencji... telefonem z Androidem

Promocja Windows Phone 7 - MS ogłasza śmierć konkurencji... telefonem z Androidem
Paweł Żmuda
11.09.2010 10:29, aktualizacja: 11.09.2010 12:29

Z okazji ukończenia prac nad produktem, jakim jest system Windows Mobile 7, weseli pracownicy Microsoftu (a raczej jakiś kreatywny kierownik wymagający integracji zespołu), wpadli na pomysł zorganizowania parady. Cel był jeden - pokazać, że już wkrótce pojawi się sprzęt będący przysłowiowym "killerem" telefonów BlackBerry oraz oczywiście iPhone'a. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że relację z wydarzenia przygotowano... Androidem! Fail?

Zabawa była przednia. Pracownicy grupowo zatańczyli do kawałka Thriller. Do pełni szczęścia zabrakło chyba tylko charyzmatycznego wystąpienia spoconego Ballmera...

Najśmieszniejsze jest to, że na koncie jednego z użytkowników Flickra (zobacz zdjęcia), i jednocześnie pracownika Microsoftu, pojawiła się foto relacja z całego wydarzenia. Czym wykonano cały zestaw fotek? Androidem HTC EVO 4G, a przecież firma z Redmond już wcześniej ogłaszała, że każdy z zatrudnionych dostanie prototyp smartfona z Windows Phone 7. Może wcale nie były tak dobre, skoro pracownicy wolą konkurencję.

Obraz

Źródło: techcrunch

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)