Microsoft Turtle jeszcze nieoficjalnie. Zapowiedź dzisiaj wieczorem

Microsoft Turtle jeszcze nieoficjalnie. Zapowiedź dzisiaj wieczorem

Microsoft Turtle jeszcze nieoficjalnie. Zapowiedź dzisiaj wieczorem
Karolina Adamus
12.04.2010 08:21, aktualizacja: 12.04.2010 10:21

Na godzinę 10 czasu pacyficznego Microsoft przygotował konferencję, która odbędzie się pod hasłem "We're for sharing". Od kilku dni w Internecie pojawiają się plotki na temat telefonów, które firma najprawdopodobniej przedstawi na dzisiejszym spotkaniu. Producent uruchomił już stronę, na której będzie można obejrzeć relację na żywo z konferencji. Czy Turtle i Pure będą wielkimi nowościami Microsoft? Przekonamy się wieczorem.

Tymczasem sieć zasypywana jest plotkami i nieoficjalnymi zdjęciami rzekomych telefonów. Jeszcze dzisiaj Microsoft ma bowiem zaprezentować dwa modele wywodzące się z tak zwanego "projektu Pink". Microsoft Pink Turtle i Microsoft Pink Pure mają być skierowane do młodych osób, dla których ważny jest kontakt ze znajomymi oraz dostęp do portali społecznościowych. Jak powiadomił Reuters, producent zrezygnował z nazwy Pink. Komórki wejdą więc na rynek po prostu jako Turtle i Pure.

Wiadomość o oficjalnej zapowiedzi telefonów potwierdziła firma SanDisk, zaufany partner Microsoftu. Co więcej sam Microsoft zdradził na oficjalnej stronie konferencji mały szczegół dotyczący jednego z modeli. Na zdjęciu załączonym do zaproszenia można zauważyć telefon Turtle w rękach młodej dziewczyny.

Obraz

A jeśli to wam jeszcze nie wystarczy, na YouTube znalazł się krótki film przedstawiający komórkę Microsoftu z klawiaturą QWERTY uchwyconą w kawiarni:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)