Między Nami dla wszystkich w Tak Tak - T-Mobile na kartę

Między Nami dla wszystkich w Tak Tak - T‑Mobile na kartę

Między nami w Tak Tak - T-Mobile na kartę, fot. Svedek lic. CC
Między nami w Tak Tak - T-Mobile na kartę, fot. Svedek lic. CC
Mateusz Żołyniak
09.08.2011 12:53, aktualizacja: 09.08.2011 14:53

Od dzisiaj (9 sierpnia) usługę "Między Nami" będą mogli aktywować wszyscy klienci Tak Tak - T Mobile na kartę z zachowaniem dotychczasowego numeru telefonu i skorzystać z rocznej ważności konta oraz bezpłatnych rozmów.

Usługa "Między Nami" oferuje bezpłatne rozmowy pomiędzy dwoma numerami przez rok od momentu aktywacji. Połączenia między numerami są bezpłatne przez pierwsze pół godziny rozmowy, a dopiero po tym czasie naliczana jest opłata zgodna z cennikiem taryfy dzwoniącego użytkownika. Liczba bezpłatnych rozmów pomiędzy użytkownikami usługi w ciągu dnia jest nieograniczona, a każdy z nich z zyskuje roczną ważność konta bez konieczności doładowania go w tym czasie.

Roczna aktywacja usługi "Między Nami" dla obecnych użytkowników Tak Tak – T-Mobile na kartę wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 14,50 zł dla każdego numeru z pary. Można nią zarządzać kompleksowo przy wykorzystaniu Ekspresowych kodów, serwisu automatycznego pod numerem *9602, Internetowego systemu obsługi na stronie www.t-mobile.pl oraz bezpośrednio u konsultanta.

Od 9.08.2011 oferta „Między Nami” będzie dostępna w trzech formach:

  • dla nowych klientów - \Starter Miedzy Nami\ z dwoma kolejnymi numerami telefonów za 29 złotych,
  • dla obecnych klientów - koszt rocznej aktywacji 14,50 złotych dla każdego numeru z pary,
  • dla obecnych i nowych klientów - bezpłatnie w przypadku zaproszenia nowego użytkownika przez dotychczasowego.

Jak widać, T-Mobile w końcu ruszył z ciekawą promocją w Tak Taku. Dzięki niej za niewielkie pieniądze można będzie rozmawiać z wybranymi osobami z Sieci przez cały rok. Nie jest to może jeszcze Stan Darmowy w Play, ale na 100% oferta prezentuje się dużo lepiej niż ostatnie bonusy za przeniesienie numeru do Tak Tak - T-Mobile na kartę. Jak dotąd to chyba najciekawsza oferta sieci na kartę; liczę, że wkrótce pojawią się nowe z Internetem mobilnym.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)