Minecraft dla Xperii Play [wideo]

Minecraft dla Xperii Play [wideo]

Minecraft dla Xperii Play [wideo]
Zbyszek Kowal
27.05.2011 05:27, aktualizacja: 27.05.2011 07:27

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników Minecrafta. Dzieło Markusa Perssona dla smartfona Xperia Play jest już prawie skończone. W Sieci pojawił się nawet filmik prezentujący możliwości kieszonkowej edycji gry.

Minecraft to gra komputerowa, która daje graczom swobodę w budowaniu różnych konstrukcji z sześciennych kostek w świecie 3D. Wystarczy powiedzieć, że w niecałe dwa lata od premiery zarejestrowało się ponad 7 milionów użytkowników. Natomiast wersję rozszerzoną Minecrafta ( na rynku jest Beta oraz Classic) nabyło już 2 miliony osób!

Już niedługo dzięki Minecraft Pocked Edition do cudownego świata dołączą również użytkownicy smartfonów. Jako pierwsze zaszczytu dostąpią osoby, które zakupiły Xperię Play. Po upłynięciu okresu wyłączności gra pojawi się również w Android Markecie.

Co ciekawe, planowana jest również wersja dla miłośników urządzeń z logo nagryzionego jabłka. Najprawdopodobniej premiera Minecrafta dla Xperii Play odbędzie się podczas tegorocznego E3, które - przypominam - już 7 czerwca!

I jak się Wam podoba taka wizja? Wygląda na to, że tysiące nowych użytkowników zaleją świat Minecrafta. Eksperci wróżą temu tytułowi niebywałą popularność w najbliższych miesiącach.

Źródło: droidgamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)