Minecraft Pocket Edition otrzymał aktualizację

Minecraft Pocket Edition otrzymał aktualizację

Minecraft Pocket Edition otrzymał aktualizację
Tomasz Nowak
14.02.2012 19:02, aktualizacja: 14.02.2012 20:02

Fani Minecrafta zapewne wiedzą, że istnieje również jego wersja mobilna - Pocket Edition. Dotychczas dostępny był w niej tylko jeden tryb rozgrywki, ale najnowsza aktualizacja przynosi zmiany.

Do niedawna jedynym trybem w kieszonkowym Minecrafcie był tryb Creative. Wszystko po pewnym czasie zaczyna się nudzić, więc nadeszła pora na zmiany. Aktualizacja do wersji 0.2.0 wnosi kolejny tryb znany z desktopowej wersji tej gry i ma wnieść nieco ożywienia.

Survival, bo o nim mowa, dodaje nowe możliwości i pozwala znacznie wydłużyć rozgrywkę znudzonym ciągłym budowaniem graczom. Pojawienie się zombie jest dla wielu graczy powodem do radości. Rozgrywka nabierze dzięki temu tempa, a gra wciągnie ponownie na długie godziny.

Aktualizacja wprowadza również nowe elementy otoczenia, a wśród nich: drzwi, płoty czy bramy. Niby nic, a zapalonym graczom Minecrafta dadzą one sporo nowych możliwości. Dla zwolenników trybu Creative także mam dobre wiadomości - najnowsza wersja dodaje opcję latania.

Aplikację Minecraft można pobrać z Android Marketu w cenie ok. 22 zł. Użytkownicy iOS również dostaną aktualizację, ale na razie czeka ona na akceptację App Store.

Czy gracie w Minecrafta? Czy podoba Wam się ten tytuł?

Źródło: The Verge

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)