Minecraft: Pocket Edition teraz także na Windows Phone'a

Minecraft: Pocket Edition teraz także na Windows Phone'a

Minecraft: Pocket Edition na Windows Phone'a
Minecraft: Pocket Edition na Windows Phone'a
Miron Nurski
11.12.2014 10:41, aktualizacja: 11.12.2014 11:41

Gdy we wrześniu Microsoft ogłosił, że przejął firmę Mojang, od razu było wiadomo, że debiut mobilnego Minecrafta na platformie Windows Phone jest tylko kwestią czasu. Ten dzień właśnie nadszedł.

Przyznam szczerze, że nigdy we wspomnianą grę nie grałem i na jej temat wiem nie wiele, więc najlepiej będzie, jeśli przytoczę po prostu fragment notki prasowej, w której Microsoft zapewnia, że jest to dokładnie ten sam tytuł, który znaleźć można także na innych platformach.

Microsoft:

Tym samym użytkownicy mobilnych okienek mogą już dołączyć ponad 100-milionowej społeczności graczy. A przynajmniej ci, którzy mają na swoich telefonach zainstalowany system w wersji 8.1, bo tylko na to wydanie gra jest dostępna. Minecraft: Pocket Edition wyceniony został na 22,99 zł, a pobrać go można oczywiście ze Sklepu Windows Phone.

Przypomnę jeszcze, że firma Mojang została przejęta przez giganta z Redmond za 2,5 miliarda dolarów. Microsoft uspokaja jednak, że nie ma zamiaru zaniedbywać użytkowników Androida oraz iOS-u i gra w dalszym ciągu będzie rozwijana także na konkurencyjne platformy.

Źródło: Informacja prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)