Mini Motor Racing - przegląd gry [wideo]

Mini Motor Racing
Mini Motor Racing
Tomasz Słowik

16.05.2012 14:38, aktual.: 16.05.2012 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mini Motor Racing to gra wyścigowa na Androida, która w krótkim czasie zdobyła sporą popularność. Jest jednym z najlepszych tytułów tego typu w Google Play, ale nie ustrzegła się od kilku błędów.

Mini Motor Racing to gra wyścigowa na Androida, która w krótkim czasie zdobyła sporą popularność. Jest jednym z najlepszych tytułów tego typu w Google Play, ale nie ustrzegła się od kilku błędów.

Na pierwszy rzut oka gra przypomina serię Reckless Racing. Dotyczy to zarówno sterowania, jak i modelu jazdy. Tak naprawdę tytuły różnią się od siebie tylko stylem oprawy graficznej oraz ceną. Nie umniejsza to jednak w żadnym stopniu zabawy płynącej z grania w Mini Motor.

Do wyboru są 3 tryby gry. Kariera polega na wygrywaniu coraz trudniejszych wyścigów, odblokowywaniu nowych samochodów oraz ulepszaniu ich za zdobyte pieniądze. Szybki wyścig pozwala zmierzyć się z przeciwnikami na jednym z  torów, które wcześniej przeszło się w karierze. Jest jeszcze multiplayer w sieci lokalnej, przypominający szybki wyścig.

Model jazdy jest czysto zręcznościowy i nie ma w sobie nic z realizmu. Nie ma przeszkód, aby przejechać cały tor poślizgiem, a uruchomienie nitra kilkukrotnie zwiększa przyspieszenie. Tory są kręte, ciekawe i krótkie, dzięki czemu gra nadaje się idealnie na niedługie sesje. Jednocześnie jest ich bardzo dużo. Na plus należy też zaliczyć, że pomimo swojej zręcznościowej natury jego opanowanie do perfekcji nie jest proste i wymaga czasu.

Mini Motor Racing - gameplay

Grafika prezentuje się świetnie. Modele samochodów są szczegółowe, a trasy i ich otoczenie pieczołowicie wykonane. Nie przeszkadza też cukierkowość oprawy, która wraz ze specyficznym stylem graficznym tworzy fajny klimat.

Mini Motor Racing to dobra gra, która warta jest swojej ceny (6,50 zł). Brakuje jej innowacyjności, ale bawi przednio, a do tego jest dobrze wykonana i nadaje się na każdą okazję.

[plus]grafika

[plus]model jazdy

[plus]sporo samochodów

[plus]wciąga

[plus]duża liczba plansz

[minus]mało innowacyjna

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)