Mirrorgram - lustrzane odbicia na zdjęciach z systemu iOS

Mirrorgram - lustrzane odbicia na zdjęciach z systemu iOS

Aplikacja Mirrorgram
Aplikacja Mirrorgram
Krystian Bezdzietny
12.11.2012 09:30, aktualizacja: 12.11.2012 10:30

Deweloperzy robią, co mogą, aby uprzyjemnić nam korzystanie z aparatów w telefonach. W App Store czy Google Play jest mnóstwo aplikacji, które pozwalają na różne modyfikacje zdjęć, ale tylko niektóre z nich są godne uwagi. Z pewnością należy do nich Mirrorgram.

Jak można wywnioskować z nazwy, Mirrorgram służy do dodawania zdjęciom lustrzanych odbić. Użytkownik ma do dyspozycji osiem efektów. Aplikacja generuje odbicia w czasie rzeczywistym, umożliwia korzystanie z lampy błyskowej i przełączanie się między kamerką frontową i tylną.

[solr id="komorkomania-pl-135982" excerpt="0" image="0" words="20" _url="http://komorkomania.pl/5060,po-google-play-smartglass-i-sony-reader-laduja-w-sklepie-applea" _mphoto="img-2529-135982-174x168-218dbc01.jpg"][/solr][block src="solr" position="inside"]3014[/block]

Gdy odpowiedni kadr zostanie uchwycony, jak przystało na zdjęcie z ery Instagramu, można potraktować je filtrami fotograficznym (screen nr 2), zapisać i ewentualnie podzielić się nim na Facebooku.

Mirrorgram pozwala też na modyfikację zdjęć zapisanych już w rolce z aparatu. Można je powiększać gestem pinch to zoom oraz używać filtrów fotograficznych. Bardzo ciekawa jest możliwość stosowania odbić względem wybranego punktu. Choć korzystanie z tego trybu wymaga sporej precyzji, efekty mogą być bardzo interesujące.

Mirrorgram App Official Demo

Aplikację Mirrorgram znajdziecie w App Store, dostępna jest za darmo. Współpracuje z iPhone'em i iPadem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)