MIUI z Androidem 4.0.3 dla Galaxy Nexusa

MIUI z Androidem 4.0.3 dla Galaxy Nexusa
Krystian Bezdzietny

25.01.2012 13:00, aktual.: 25.01.2012 14:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich entuzjastów ROM-u MIUI. Jeżeli ktokolwiek z Was ma Galaxy Nexusa, a do tego jest fanem wspomnianej modyfikacji, to już teraz może ją zainstalować. Warto zaznaczyć, że jest prawie całkowicie funkcjonalna.

Można by się pokusić o stwierdzenie, że MIUI jest to ROM zbudowany na Cyanogenie, a interfejs w pewnym stopniu przypomina apple'owskiego iOS-a.

Lista funkcji, które działają w MIUI Androidzie 4.0.3 dla Galaxy Nexusa, wygląda następująco: połączenia głosowe; transferowanie danych zarówno przez 3G, jak i 4G; obsługa pamięci wewnętrznej; obsługa pamięci zewnętrznej; SMS-y; MMS-y; ADB; Wi-Fi; Softkeys; aparat; Bluetooth; GPS; Android Market; odtwarzanie wideo (choć lekko się zacina); tethering USB/Wi-Fi; poprawnie działający dialer; tworzenie folderów i dodawanie do nich aplikacji; zarządzanie rozmiarem widżetów; kontakty; rejestrowanie wideo; Netflix; Google Videos.

Z tego, co wiadomo, na razie nie działa obsługa tematów graficznych, ale i nad tym trwają prace. Więcej na temat MIUI dla Galaxy Nexusa oraz linki do stosownych plików można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: hdblog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)