Mobiado Grand 350 Aston Martin - telefon dla najbogatszych miłośników motoryzacji

Mobiado Grand 350 Aston Martin - telefon dla najbogatszych miłośników motoryzacji
06.09.2011 07:13
Mobiado 350 Grand Aston Martin | Fot. Mobiado
Mobiado 350 Grand Aston Martin | Fot. Mobiado
Tomasz Hamryszak
Tomasz Hamryszak

Mobiado - kanadyjski producent luksusowych telefonów, zaprezentował właśnie model Grand 350 Aston Martin, który został stworzony wspólnymi siłami wraz z brytyjską marką samochodów. Jaki jest efekt współpracy?

Partnerstwo Mobiado i Astona Martina trwa nieprzerwanie od marca tego roku. Pierwsze efekty mogliśmy oglądać jakiś czas temu w postaci przezroczystego telefonu, który okazał się wyłącznie konceptem. Tym razem producenci postanowili przedstawić coś więcej niż plany na przyszłość.

Grand 350 Aston Martin to model nawiązujący stylistyką do wcześniejszych rozwiązań producenta tj. Grand 350 Pioneer, czy Grand 350PRL bazujących na Nokii E71. W przypadku luksusowych telefonów nie liczy się wyposażenie, a jakość wykonania obudowy oraz materiały użyte do jej stworzenia.

Mobiado 350 Grand Aston Martin | Fot. Mobiado
Mobiado 350 Grand Aston Martin | Fot. Mobiado

Mobiado Grand 350 Aston Martin wykonany został ze specjalnego anodyzowanego aluminium wykorzystywanego również w lotnictwie. Dodatkowo każdy z elementów jest wycinany niezwykle precyzyjnymi maszynami, co zapewnia idealnie spasowanie poszczególnych części.

Ramka obudowy została pokryta szafirowym szkłem, które trafiło do telefonu również jako pokrycie klawiszy wykonanych ze stali nierdzewnej. Cała obudowa została skręcona stalowymi śrubkami, dzięki czemu przyszli użytkownicy z pewnością nie będą martwić się o trwałość konstrukcji.

Luksusowy telefon ma wyświetlacz o przekątnej 2,36 cala, aparat 3,2 Mpix, a także cały szereg łączności bezprzewodowych (3G, Bluetooth, WiFi). Na obudowie komórkowego Astona Martina nie zabrakło złącza micro USB oraz słuchawkowego wyjścia 2,5 mm. Data wprowadzenia na rynek, podobnie jak i cena nie zostały ujawnione. Możemy być jednak pewni, że suma jaką przyjdzie zapłacić za luksus z pewnością będzie bardzo wysoka.

Źródło: Mobiado

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)