Mobiado Grand 350 Pioneer

Mobiado Grand 350 Pioneer20.10.2009 16:00
Mobiado-350-Pioneer-2
Mobiado-350-Pioneer-2
Katarzyna Pura

Mobiado kolejny już raz bierze się za produkowanie limitowanych edycji luksusowych telefonów. Tym razem będzie to model Grand 350 Pioneer, który powstał w hołdzie NASA. Jest to drugi model Mobiado wyposażony w klawiaturę QWERTY.

Oczywiście jest to seria limitowana - takich telefonów będzie tylko 37. Każdy z nich ma po prawej stronie wygrawerowany unikalny numer, który to model wyprodukowany, natomiast po lewej stronie - datę 3 marca 1972, która jest datą lotu bezzałogowej sondy kosmicznej Pioneer 10.

Co wyróżnia Mobiado Grand 350 Pioneer, to to, iż jego pokrywę baterii jest wykonana z materiałów z meteorytu Gibeonu, odkrytego w Namibii w 1836 roku. Uważa się, że meteoryt pochodzi z głównego pasa asteroid w pobliżu Marsa i Jowisza, a jej skład to 90% żelaza i 8% niklu oraz śladowe ilości fosforu i kobaltu.

Mobiado Grand 350 Pioneer, jak na telefon luksusowy, będzie mógł się popisać naprawdę dobrą specyfikacją techniczną. Telefon będzie obsługiwał czterozakresowy GSM i HSDPA. Na jego pokładzie znajdziemy: Wi-Fi, GPS, wyświetlacz QVGA (16 mln kolorów) oraz aparat 3.2 Mpix. Co mnie osobiście zdziwiło, telefon posiada 2.5mm jack, a nie 3.5mm...

Warto również zaznaczyć, że jest to jeden z nielicznych telefonów luksusowych, które mogą się poszczycić pełną klawiaturą QWERTY - co prawda nie jest ona rozsuwana, ale jest.

Mobiado nie podało kiedy planuje wprowadzenie Grand 350 Pioneer do sprzedaży oraz ile będzie kosztował.

Źródło: Unwired View

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)