Mobileexpress - G2 mini w Europie i Galaxy S5 jako niania

Mobileexpress - G2 mini w Europie i Galaxy S5 jako niania
30.03.2014 19:05
Mobileexpress - G2 mini w Europie i Galaxy S5 jako niania
Maciej Kubiak
Maciej Kubiak

Samsung Galaxy S5 jako niania, konkurs Nokii, Android 4.4.3...

  1. Samsung Galaxy S5 może służyć jako elektroniczna niania, czuwająca nad spokojnym snem oraz bezpieczeństwem malucha w łóżeczku. Wystarczy telefon i Galaxy Gear. Smart-urządzenia Samsunga wykrywają płacz dziecka i od razu informują nas odpowiednim komunikatem lub zdarzeniem na zegarku.photo6359/photo
  2. Konkurs Nokii dla spostrzegawczych jest skierowany do ambitnych osób. Fiński producent ma już dość oklepanych form typu \polub i udostępnij\ albo \napisz komentarz. Konkurs polega na odczytaniu nazw aplikacji, które powtarzają się podczas filmu promocyjno-reklamowego i wysłaniu odpowiedzi za pośrednictwem Twittera. Szczegóły w filmiku:youtubehttps://www.youtube.com/watch?v=xibc_ugR6Ek/youtube
  3. Xiaomi sprzedało 100tys sztuk modelu REDMI NOTE w 34 minuty. Należy również przypomnieć, że poprzedni rekord został ustanowiony przez tego samego producenta podczas sprzedaży modelu HONGMI (rozszedł się w 41 minut). Jest to wynik, który robi wrażenie, jednak trzeba pamiętać, że wszystko odbywało się w Chinach. Nie należy się spodziewać ekspansji tego modelu do innych krajów. Cena telefonu to w przybliżeniu 500zł, plus cło i koszt wysyłki.
  4. LG G2 mini, czyli teoretyczny konkurent SONY Xperia Z1 Compact właśnie wszedł do sprzedaży w Europie. Niemieckie serwisy zajmujące się sprzedażą mobilnych urządzeń wyceniły małego Koreńczyka na 350 Euro, czyli w przybliżeniu 1500zł. Cena w Polsce nie powinna znacząco odbiegać od tej oferty.
  5. **Android 4.4.3 ** jest już prawie ukończony. Nie należy spodziewać się fajerwerków, Google po prostu wnosi lekkie poprawki do swojego mobilnego systemu. W pierwszej kolejności patch (aktualizacja to za duże słowo) ma być udostępniony użytkownikom Nexusów 5, których najbardziej dotknął błąd występujący w aplikacji aparatu. Podczas uruchomienia aplikacji, działa ona cały czas w tle, nawet po jej wyłączeniu. Ma to znaczący wpływ na drenaż baterii oraz zajęcie pamięci RAM.
  6. Jak Amerykanie radzą sobie z smsującymi kierowcami aut? W bardzo prosty sposób. Pewien Amerykanin postanowił walczyć z piratami na własną rękę. Brian Singer, właściciel strony TWITspotting.com umieszcza na niej zdjęcia kierowców, którzy używają mobilnych urządzeń podczas prowadzenia samochodu. Niektóre z nich trafiają nawet na bilboardy w większych miastach USA ku przestrodze innych. Link do całego materiału video stacji CNN pod tym linkiem.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)