Mobilna poczta home.pl

Mobilna poczta home.pl

Mobilna poczta home.pl
Zbyszek Kowal
26.01.2012 08:20, aktualizacja: 26.01.2012 09:20

Firma home.pl w odpowiedzi na sugestie zgłoszone w serwisie opinii klienckich rozwijaj.home.pl wprowadziła obsługę poczty e-mail na urządzeniach mobilnych. Nowa, mobilna poczta jest intuicyjna w obsłudze i ma przejrzystą grafikę. Dodatkowo dzięki wprowadzeniu technologii Push e-mail wszystkie wiadomości z serwera natychmiast pojawiają się w telefonie.

We współczesnych, szybkich czasach liczy się błyskawiczne dostarczanie komunikatów i przepływ informacji. home.pl dostrzegając potrzebę użytkowników, wdrożył mobilną pocztę elektroniczną. Od teraz każdy z klientów firmy ma możliwość pisania i odbierania wiadomości wprost ze swojego urządzenia mobilnego.

Aby połączyć się ze skrzynką e-mail, nie trzeba pobierać specjalnych aplikacji, wystarczy jedynie zalogować się z dedykowanego panelu dostępnego pod adresem: www.m.poczta.home.pl. Mobilny webmail zużywa mniej transferu danych, dzięki czemu wiadomości są lżejsze i sprawnie docierają do urządzeń. home.pl deklaruje zgodność mobilnej poczty z większością smartfonów sprzedawanych w Polsce. Systemy, na których bez przeszkód można z niej korzystać, to: Android 2.2+, iOS 4.x+ lub Windows Phone 7.5. Przeglądarki w nich wbudowane są w pełni kompatybilne z mobilną pocztą home.pl.

Dla użytkowników, którym nie wystarcza standardowe logowanie się do mobilnej poczty, home.pl wprowadził technologię Push e-mail. Pozwala ona na natychmiastowe przesyłanie wiadomości pocztowych z serwera do urządzenia mobilnego. Niemal w tym samym czasie, w którym e-mail pojawi się na serwerze, użytkownik otrzymuje wiadomość w smartfonie.

Wraz z premierą mobilnej poczty home.pl wprowadził promocję na usługi pocztowe. Business email i Personal email to skrzynki pocztowe we własnej, niepowtarzalnej domenie, które teraz dostępne są z rabatem 50%. Pełna lista wspieranych urządzeń i wskazówki do konfiguracji dostępne są pod tym adresem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)