Mobilna wersja Civilization V już dostępna!

Mobilna wersja Civilization V już dostępna!

Mobilna wersja Civilization V już dostępna!
Zbyszek Kowal
01.09.2011 08:30, aktualizacja: 01.09.2011 10:30

Doskonała wiadomość dla miłośników gry Civilization. Piąta część serii dla telefonów komórkowych właśnie pojawiła się na rynku nakładem Gameloftu. Francuski producent pochwalił się również pompatycznym trailerem z gry.

Cywilizację albo się kocha, albo nienawidzi. Nie ma niczego pośredniego. Jednym gra podoba się tak bardzo, że potrafią godzinami rozwijać swoją cywilizację od epoki kamienia aż po eksplorację kosmosu. Dla innych jest to nudna gra strategiczno-ekonomiczna, w której za mało się dzieje.

Jeżeli należycie do tej pierwszej grupy, to z pewnością ucieszy Was wiadomość, że Sid Meier's Civilization V: The Mobile Game można już kupić w gameloftowym sklepie. Za możliwość zabawy 20 różnymi cywilizacjami w 7 różnych okresach trzeba zapłacić dokładnie 3 dolary amerykańskie.

Na razie nie ujawniono, kiedy gra mogłaby pojawić się na Androidzie oraz urządzeniach z iOS na pokładzie. Znając jednak francuskiego producenta, Civilization V na innych platformach możemy spodziewać się już wkrótce. Miła odmiana, prawda?

Źródło: Gameloft

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)