Mobilne doładowanie komórki w sieci Play

Mobilne doładowanie komórki w sieci Play
Zbyszek Kowal

06.08.2011 08:32, aktual.: 06.08.2011 10:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Użytkownicy telefonów w sieci Play mogą już zasilać konta swoich komórek przez… komórkę. Operatorem technologicznym usługi mobilnych doładowań jest PayU.

Doładowanie telefonu w sieci Play można kupić, wchodząc na komórce na mobilny serwis internetowy www.e-doladowaniaplay.pl. Użytkownik doładowuje konto, wybierając jedną z kilkunastu dostępnych form płatności. Cały proces doładowań realizowany jest przez PayU – operatora systemów płatności internetowych, takich jak np. Płatności.pl i Płacę z Allegro.

Wykorzystaliśmy technologię, która dostarcza wygodniejsze rozwiązanie niż doładowania poprzez specjalne serwisy internetowe. Usługa mobilna nie ma żadnych ograniczeń. Konto komórki można zasilić dowolną kwotą, o każdej porze i w każdym miejscu. Wystarczy mieć pod ręką telefon z dostępem do internetu – mówi Maciej Szmigiel z PayU.

Do wyboru są płatności szybkim e-przelewem do kilkunastu banków lub kartą kredytową. Na zakończenie operacji właściciel zasilanego konta otrzymuje maila z jej potwierdzeniem. Dzięki błyskawicznym e-przelewom trwa to zaledwie chwilę. Istnieje także możliwość otrzymania faktury za doładowanie.

Mobilne doładowania telefonów komórkowych to już kolejny projekt, przy którym PayU SA oraz spółka P4 – operator sieci Play – współpracują ze sobą. Od czterech lat PayU jest operatorem technologicznym internetowych doładowań na stronie operatora Play. PayU to też operator finansowych doładowań Play na portalu społecznościowym Facebook.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)