Mobilny Bank Raiffeisen - wrażenia

Mobilny Bank Raiffeisen - wrażenia
Komórkomania.pl

21.04.2010 16:00, aktual.: 21.04.2010 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mobilna aplikacja Banku Raiffeisen to idealne narzędzie do bezpiecznego zarządzania kontem bankowym na iPhonie. Instalacja aplikacji jest ekspresowa. Wystarczy zaledwie kilka kliknięć, aby skorzystać z usług Mobilnego Banku. Bardzo ważną rzeczą, którą zapewnia mi aplikacja, jest ochrona danych. Dostęp do mojego konta chroniony jest przez hasło, a transmisja danych podczas wykonywania operacji jest szyfrowana.

Obsługa Mobilnego Banku jest przyjemna i intuicyjna. Wystarczy jedno muśnięcie ekranu, aby przejrzeć listę rachunków, czy uzyskać informacje na temat kredytu. Aplikacja idealnie wykorzystuje możliwości dotykowego wyświetlacza w iPhonie. Listę rachunków lub założone lokaty mogę przeglądać przesuwając palcem po ekranie, bez potrzeby ciągłego cofania się do menu.

Zaletą Mobilnego Banku jest łatwy dostęp do wszystkich informacji na temat mojego konta. Nie muszę wysyłać SMS-a lub dzwonić do konsultanta, aby sprawdzić stan rachunku, czas spłacenia kredytu na karcie lub datę następnej raty. Wszystkie te informacje mogę uzyskać o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu, nawet będąc na urlopie w innym kraju.

Obraz

Mobilny Bank nie ogranicza mnie jedynie do sprawdzenia informacji dotyczących konta. Dzięki możliwości wykonania przelewów za pomocą aplikacji nie muszę tracić czasu na wizytę w placówce banku.

Aplikacja Banku Raiffeisen to prosty i bezpieczny sposób na zarządzanie kontem bankowym.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)